2021 İş Fikirleri – 2021 Para Kazanma Fikirleri

Günümüzde 2021 iş fikirleri olarak yazdığımız bu yazıda tüm iş fikirlerinden bahsediyoruz.2021 para kazanmak ve 2021 iş fikirleri için aşağıda yazdığımız önerileri değerlendirebilirsiniz.

2021 İş Fikirleri – 2021 Para Kazanma Fikirleri
2021 İş Fikirleri – 2021 Para Kazanma Fikirleri

5000 TL ile Ne İş Yapabilirim?

Günümüzde düşük sermayelerle dahi yapılabilecek birçok iş kolu bulunuyor. Bu konuda kurulacak olan iş kolu ilk başta küçük olabilir. Başlangıç aşamasında emekleyerek yürümek için 5000 lira iyi bir para sayılabilir. Açacağınız işin sizin bütçenizle uyumlu olması gerekir. Bakkal, giyim mağazası veya berber gibi birçok iş kolu için bu parayla işlemler yapılabilir. Dükkan kirası az olan bir bakkal açmak bu sermayeyle mümkün olabilir.

Akıllı Telefon Al Sat

5000 lira sermayeyle birlikte bir kişi bu işlemi karlı bir şekilde yapabilir. Bunun için piyasada düşük fiyatla bulunan akıllı telefonları alabilirsiniz. Daha sonra beklenen fiyat üzerinden tekrar satma işlemini uygulayabilirsiniz. Özellikle telefon operatörleri üzerinden alınan birçok telefonu insanlar daha kutusunu açmadan dahi satabiliyor. Bunun gibi örneklerle karşılaşıldığı zaman beklenenin daha aşağısında bir fiyata telefonu satın alabilirsiniz.

İnstagram Butik Mağazası Açmak

İnterneti kullanarak para kazanabilirsiniz. İnsanlar alışverişlerinin çoğunu artık internet üzerinden yapmaktadır. İnstagram üzerinden bir işletme hesabı açarak ceket, etek ve ayakkabı gibi ürünlerin satışını yapabilirsiniz. Bu iş için 5000 lira sermaye yeterli olabilir. Başlangıçta sınırlı bir mal alımı yaparak ona göre ilerleyebilirsiniz. İnstagram adresi üzerinden satış yaparak para kazanabilirsiniz. Popülerliğiniz arttıkça daha fazla para kazanabilirsiniz. İnstagram sayfanız için reklam vererek daha fazla kullanıcının size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için güzel bir sayfa oluşturmalı ve reklam ödemelerini yapmanız gerekir. Adımları düzgün uygulayarak satışlarınızı hiç olmadığı kadar arttırabilirsiniz.

Mobil Kahvecilik Yapmak

Birçok kişinin kahveye olan merakı bilinen bir gerçektir. Kahve zincirleri günümüzde çok fazla para kazanabiliyor. Özellikle kahveci dükkanı açmak bu sermayeyle yeterli olmayabilir. Bunun için elinize olan sermayeyle mobil kahvecilik yapabilirsiniz. Belediyeye işgaliye bedelini ödeyerek bölgenin en işlek yerinde konumlanabilir ve kahve satabilirsiniz. Özellikle bol öğrenci olan bölgelerde bu işlemleri yapabilirsiniz. Kahveleriniz yeterince kaliteli ve güzel olursa çok fazla satış yapmanız mümkündür. Mobil kahvecilik yaparken ayrıca yanında ufak ikramlarla müşterilerin gönlünü fethedebilirsiniz. Bu tarz durumlarla birlikte daha fazla müşteri kazanabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu