Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır? Kesin Yöntem

Badoo hesap silme çok fazla aratılan bir sorgudur. Badoo Türkiye de çok fazla kullanılan bir platform olmamasına rağmen daha önce hesap açan çok fazla kişi var. Bu kişiler şuanda badoo hesap silme işleminin nasıl yapıldığını merak ediyorlar. Bu yazımızda sizlere bunları anlatacağız.

Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır
Badoo Hesap Silme Nasıl Yapılır

Badoo Nedir?

Badoo birçok sosyal medya platformu gibi arkadaşlık odaklı bir sosyal medya platformudur.  Bu platform 2006 yılında yayına başlamıştır. Badoo kullanıcıları aynı facebook gibi durum, fotoğraf, video paylaşarak birbirleriyle iletişime geçebilirler. Her ne kadar Badoo Türkiye sınırları içerisinde çok fazla tutulmasa da dünya üzerinde en çok girilen 336. Web sitesidir. Bu da badoo’yu yabana atmamayı gerektirir. Sizlerde daha önce badoo hesabı açtıysanız ve badoo hesap silme işlemini yapmak istiyorsanız yazının devamını okuyabilirsiniz.

Badoo Hesabı Nasıl Silinir

Badoo hesabını silme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Badoo mobil cihazlar üzerinden bile hesap silme işlemine izin vermeyen bir sosyal medya platformudur. Bu sebepten ötürü bu işlemleri bir bilgisayar ile yapmamız gerekiyor. Badoo hesap silme işlemini yapabilmek için öncelikle “badoo.com” web sitesine gireceğiz ve giriş bölümüne kullanıcı adı ve şifremizi gireceğiz. Hesabımıza girdikten sonra aşağıdaki adımları sırasıyla uygulamalıyız;

  1. Badoo hesap silme nasıl yapılır ? linkine gidin.
  2. Sayfanın en alt bölümünde bulunan “Hesabı Sil” yazısını tıklayın.
  3. Yeni açılan sayfada “Hesabınızı silin.” Satırını işaretleyin ve “Devam” butonuna tıklayın.
  4. Sunulan teklifleri kabul etmeyip, geçin ve son olarak tekrardan “Hesabınızı silin” adlı butona tıklayın.
  5. Badoo’dan ayrılma sebebinizi ilgili alana yazın ve “Devam Et” butonuna tıklayın.
  6. Açılan yeni sayfada hesabınızın şifresini girin.

Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra badoo hesap silme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bu işlem geri döndürülemez bir işlemdir. O yüzden işlemi yapmadan önce iyice düşünmeniz gerekir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu