CS GO Wall Hack Kodu *2021 Kesin Yöntem

Cs go wall hack kodu oyuncuların en çok arattığı hiledir. Cs go wall hack aynı zamanda en çok işe yarayan hile kodudur. Bu yazıda sizlere cs:go wall hack nasıl yapılır sorusunun cevabını vermeye çalışacağız. Sizlerde bu kodları kullanabileceksiniz.

CS GO Wall Hack Kodu
CS GO Wall Hack Kodu

Cs Go Wall Hack Kodu

Cs go wall hack kodu kullanan kişiler oyundaki kullanıcıları duvarın arkasından görebilirler. Aynı zamanda görünen kişilerin silah modellerini de inceleyebilirler. Bu özellik sayesinde duvar arkasında gördüğünüz kişi gafil avlayabilirler. Cs go wall hack özelliğini kullanabilmek için vereceğimiz kodları konsola doğru bir şekilde girmeniz yeterlidir.

Cs Go Wall Hack Nasıl Yapılır

Cs go wall hack nasıl yapılır sorusunun cevabı oldukça basit. İlk yapmanız gereken şey konsolu açmak. Geliştirici konsolunu açtıktan sonra ilk kodumuz olan “sv_cheats 1” kodunu konsola girin. Bu koddan sonraki kodumuz “r_drawothermodels 2” olacak. Bu iki kodu sırayla girdikten sonra cs go wall hack hilesini kullanabilir hale geleceksiniz.

Cs Go Wall Hack Nasıl Yapılır
Cs Go Wall Hack Nasıl Yapılır

Cs Go Wall Hack Koduna Tuş Atama

Cs go wall hack koduna tuş atama işlemi ile birlikte bu hileyi çok daha hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu işlemi yapmak için konsola aşağıda vermiş olduğumuz kodları girin. Kodlar;

  • Bind n “sv_cheats 1;r_drawothermodels 2”
  • Bind m “sv_cheats 1;r_drawothermodels 2”

Bu kodlarda renkli olarak belirttiğimiz “n” ve “m” harfleri açma kapatma tuşlarıdır. N harfi açmaya, M harfi ise kapatmaya yarıyor. Bu harfleri istediğiniz gibi değiştirip kullanabilirsiniz.

Cs Go Hile Kodları

Cs go hile kodları wall hack ile sınırlı değil. Oyun içerisinde kullanabileceğiniz bir çok hile kodu bulunmakta. Mermi sayısı, silah tutma şekli, nişangah ve daha birçok alandaki işlevi kendi lehinize değiştirmeniz bu kodlarla mümkün… Cs go hile kodları kullanmak için bu kodları girmeden önce kesin olarak girmeniz gereken kodlar bulunuyor. Ayrıca steam oyunu olan cs go yu ücretli satın alabilirsiniz.

Hileleri kullanabilmek için öncelikle konsolu açıp “sv_cheats “ kodunu girmelisiniz. Bu kod diğer hile kodlarını aktifleştirmenize yarayan kodlardan bir tanesidir. Cs go wall hack kodu harici hileleri de aşağıdaki listeden seçip kullanabilirsiniz.

  • Noclip: uçma kodu
  • God mode: hasar görmemenizi sağlar. Kurşun geçirmez (Polat Alemdar) olursunuz
  • Sm_cvar sv_infinite_ammo 1: Sonsuz mermi
  • Fps_max 60: FPS’nizi 60’a sabitler
  • Mm_dedicated_search_maxping 60: Ping değerinizin 60 üstüne çıkmayan konumlardan oyun bulmanızı sağlar
  • Cl_radar_scale 0.4: Mini map’i geniş hale getirir.
  • Cl_radar_always_centered 0: Radar hareketsiz ve mapin ortasına sabitler. Büyük haritalarda çok işinize yarar.

Bu yazımızda sizlere cs go wall hack kodu ve cs go hile kodları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Sistem üzerinde kodları kullanamayan arkadaşlar yorum bölümünden bizden destek isteyebilirler. İyi Oyunlar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu