Tavla Plus Hediye Çip

Tavla Plus Hediye Çip
Tavla Plus Hediye Çip

Tavla Plus

Tavla plus hediye çip için oyunu aktif oynayan sayısı eve kapandığımız şu dönemde baya artış gösterdi. Tavla plus çip kazanmak için baya emek verip tavla oynamalısınız. Girdiğiniz ikili mücadelede kazanan taraf siz olmalısınız ki çipleriniz artsın. Buna ayıracak vaktiniz yok ise doğal olarak sizde tavla plus çip satın alabilirsiniz. Yinede ücretsiz yöntemler için sizlere bilgi vereceğim. Çünkü vereceğim şifreler ve kodlar ile hemen sizde hediye çip sahibi olacaksınız.

Tavla Plus Çip Kodu

Oyun üreticisi Zynga bildiğiniz gibi yıllardır ileri sürdüğü bu tavla oyununda başarılara büyük derecede imza atmıştır. Bizim gibi normal üyelerde bu çipleri kazanmak için zynga tavla plus oyunun yapacağı kampanyaları ve hediye dağıtımlarını bekliyor. Burada tabi ki devreye büyük sponsorlar ve yatırım ortakları işin içine giriyor. Tavla plus çip kodları için sizlere 4 adet aşağıya bırakıyorum.

Tavla Plus Çip Kazanma Taktikleri

1- Tavla plus da çip kazanmak için öncelikle günlük hayatımızda kullandığımız kola ve cips içeriklerinde çıkan kodları yükleyerek çip yükleyebilirsiniz. Marketlerde bakkallarda bulacağınız bu ürünler ile hediye tavla plus çip imkanı yaratırsınız.

2- Bir başka alternatif çip satın alabilirsiniz.

3- Kampanyalarını takip edip

Tavla Plus Hediye Çip Kodu

ABO772KS

PO2MI234

PO2I5133

MUWH2H

Bunları kullanarak sizde hediye çiplerinizi yükleyebilirsiniz. Yeni kodlar elime geçtikçe ekleme yapacağım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu