Valorant Mobil Oyna – Valorant Mobil Nasıl Oynanır * 2021

Valorant mobil oyna ile ilgili haberler gelmiş bulunmakta. Çok kısa süre sonra çıkacak olan Valorant Mobil versiyon ile sizde oynayabileceksiniz. Valorant mobil oynamak için hemen sizde telefonunuza indirin.

Valorant Mobile Nasıl Oynanır
Valorant Mobile Nasıl Oynanır

Valorant Mobil Oyna Ücretsiz

Valorant bilgisayar versiyonunda çokça oynanan bir oyundur. Bu sayede mobil versiyon olarak üreticileri son surat çalışarak apk geliştiriyor. Böylece bizde telefonlara indirip rahatça oynayabileceğiz. Riot Games‘ in oyunu valorant beta versiyonda bile milyonlarca oyuncuya hitap etti. Türkçe dil desteğiyle yayına giren Valorant +144 FPS ile bilgisayarlarımıza geldi. Sıra mobilde !

Valorant Mobil Nasıl Oynanır

Valorant mobil oyna için telefonun yön tuşlarıyla oynayıp benzeri olan pubg mobile de olan tuşlar ile benzer olacağını düşünüyoruz. Oyun çıktıktan sonra detaylı olarak konuya eklenip tuşlar hakkında bilgi vereceğiz. 5 vs 5 olan valorant mobil maçlarında amaç 13 puanı alarak oyunu kazanmak.

Valorant Mobil Karakterleri

Valorant mobil karakterler için şuan yapılan çalışmada ilk baş da 10 karakter ile yayın hayatına girecek. Sonrası da haftalık 1 karakter açılarak belli bir zaman diliminde tüm karakterler aktif olmuş olacak. Oyun içerisinde satın alma butonlarıyla zaten karakter satın alabileceğiz.

Valorant Mobile Oyna
Valorant Mobile Oyna

Valorant Mobil Sistem Gereksinimleri

Sistem gereksinimleri olarak en az iphone 6 üstü modellerde ve 1 gb ekran kartı olan telefonlar destekleyecek. Daha aşağısı modellerde telefonda oynarken kasma , donma problemleri oluşacağı gibi rahat bir oyun keyfi yaşatmayacak.

Valorant Mobil Donma – Kasma Sorunu

Valorant donma sorunu veya valorant kasma sorunu düşük model cihazlarda bu sorunla karşılaşacaksınız. Sistemin sağlıklı çalışması için minimum 1 GB ekran kartı , işlemci olarak da 2021 günümüzde hızlı bir işlemci olması şart.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu